1% az úszásért:
19836368-1-13
Támogatóink
Hasznos linkek:
Főoldal Rólunk Galéria Versenyek Edzések Archívum

ÚSZÁS

TRIATLON

Látogatóink:

ÖTTUSA

2013 Versenynaptár

Magyar Úszó Szövetség Országos Bajnokságok Versenykiírás

JANUÁR

01.13.

Debrecen

I.Országos Maratonúszó Medencés Bajnokság

Kiírás

Jegyzőkönyv


01.26.

Százhalombatta

Pest Megyei Diákolimpia

Kiírás , Jegyzőkönyv

Jkv. kivonat





FEBRUÁR

02.09.

Bp. Komjádi

Utánpótlás verseny I.

Kiírás , Rajtlista

Jegyzőkönyv , Jkv. kivonat


02.23.

Bp. Komjádi

Budapestkupa I.

Kiírás , Rajtlista

Jegyzőkönyv , Jkv. kivonat


02.23.

Miskolc

Béka Amatőr Úszóverseny

Jkv. kivonat






MÁRCIUS

03.01-03.

Bp. Komjádi

Diákolimpia Országos Döntő

Kiírás

V-VI. krcs. “A” jegyzőkönyv

V-VI. krcs. “B” jegyzőkönyv

IV. krcs. “A” jegyzőkönyv

IV. krcs. “B” jegyzőkönyv

III. krcs. “A” jegyzőkönyv

III. krcs. “B” jegyzőkönyv

II. krcs. jegyzőkönyv

I. krcs. jegyzőkönyv


03.09.

Bp. Komjádi

Utánpótlás verseny II.

Kiírás , Jegyzőkönyv

Jkv. kivonat


03.10.

Érd

Pest Megyei Csapatbajnokság I. forduló

Kiírás

Jegyzőkönyv , Jkv. kivonat

03.16-17.

Bad Bergzabern

PAMINA nemzetközi úszóverseny

Kiírás , Nevezési lista

Jegyzőkönyv , Jkv. kivonat

03.27-29.

Dunaújváros

Arany Üst korosztályos úszóverseny

Kiírás , Rajtlista

Jegyzőkönyv , Jkv. kivonat

1997-2000 fiúk, 1999-2002 lányok

03.29-30.

Bp. Komjádi

Budapest Bajnokság I. (Open- Kvalifikációs)

Kiírás

Jegyzőkönyv , Jkv. kivonat

Serdülő szintidő szükséges.





ÁPRILIS

04.20.

Dorog

Békatalálkozó

Kiírás


04.27-28.

Hajduszoboszló

XIII. Árpádkupa

Kiírás , Jegyzőkönyv

Jkv. kivonat






MÁJUS

05.18

Bp. BVSC

XIV. Finis BVSC Kupa Nemzetközi Úszóverseny

Kiírás , Rajtlista

Befejezett futamok ered.


05.26.

Százhalombatta

Pest Megyei Csapatbajnokság II. forduló

Kiírás , Jegyzőkönyv

Jkv. kivonat






JÚNIUS

06.01.

Bp. Komjádi

Békatalálkozó

Kiírás , Jegyzőkönyv

06.08.

Bp. Komjádi

Delfintalálkozó

Kiírás

Jkv. 1 nap , Jkv. 2 nap

06.12-15.

Kecskemét

LXXXV. Országos Ifjúsági Bajnokság (Open-Kvalifikációs)

Kiírás


06.26-29.

Debrecen

CXV. Országos Bajnokság Széchy Tamás emlékére (Open-Kvalifikációs)

Kiírás





JÚLIUS

07.11-13.

Hódmezővásárhely

XVII. Országos Vidék Bajnokság

Kiírás

Jegyzőkönyv , Jkv. kivonat

07.13-14.

Szombathely

II. Országos Delfin Bajnokság

Kiírás

Jegyzőkönyv , Jkv. kivonat

07.19-20.

Bp. Komjádi

Budapest Bajnokság II.

Kiírás

Jegyzőkönyv ,Jkv. kivonat

07.25-27.

Miskolc

XLVI. Országos Gyermek Bajnokság

Kiírás

Jegyzőkönyv ,Jkv. kivonat





AUGUSZTUS

08.01-03.

Eger

LVII. Országos Serdülő Bajnokság

Kiírás , Jegyzőkönyv

08.31.

Párkány

35. Párkányi Nemzetközi Úszóverseny

Kiírás , Jegyzőkönyv





OKTÓBER

10.05.

Szentendre

Pest Megyei Csapatbajnokság III. Forduló

Kiírás , Rajtlista

Jegyzőkönyv , Jkv. kivonat

minden korcsoport, 25m medence

10.19.

Százhalombatta

"Matrica" Kupa

Kiírás , Rajtlista

Jegyzőkönyv , Jkv. kivonat

minden korcsoport, 25m medence





NOVEMBER

11.02-03.

Kecskemét

Dr. Dobai Gyula úszó emlékverseny

Kiírás

Rajtlista 50m

Rajtlista 25m

Jegyzőkönyv , Jkv. kivonat

minden korcsoport, 25 és 50m medence

11.09.

Bp. Komjádi

Budapest Bajnokság III.

Kiírás , Rajtlista

Jegyzőkönyv

2002 és idősebbek, 50m medence

11.16.

Bp. Komjádi

Utánpótlás verseny IV.

Kiírás

Rajtlista , Jegyzőkönyv

11.16.

Szentendre

V-8 Kupa


amatőr sportolók részére





DECEMBER

12.07.

Százhalombatta

Pest Megyei Csapatbajnokság IV. forduló

Kiírás , Rajtlista

Jegyzőkönyv

minden korcsoport, 25m medence

12.14-15.

Szombathely

XI. Claudius Kupa cikluszáró régiós nyílt bajnokság, nemzetközi úszóverseny

Kiírás , Rajtlista

Jegyzőkönyv , Jkv. kivonat

50m medence